Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzün vazgeçilmezi haline gelmiş olan notebook bilgisayarlar satışlarına paralel olarak yedek parça ve tamir ihtiyaçlarınıda beraberinde getirmiştir.

2006 yılından itibaren notebook bakım ve tamiri branşını seçmiş olan firmamız bu doğrultuda teknolojik alt yapısını sürekli geliştirip tamir ekipmanlarını günümüz yeterlilik seviyesinde tutmayı başaran ender firmalardandır.

 

 

 

 

Notebook Tamiri, antalya notebook servisi, antalya notebook teknik servisi, antalya laptop servisi, antalya notebook anakart tamiri, antalya notebook anakart chip tamiri, antalya notebook anakart kuzey köprüsü tamiri, antalya notebook ekran kartı tamiri, antalya notebook anakart tamiri, antalya notebook bakımı, antalya notebook adaptör tamiri, antalya notebook menteşe tamiri, antalya notebook kasa tamiri, antalya notebook ekran camı tamiri, antalya notebook ekran camı değişimi, Pc Bilgisayar Teknik Servisi, Pc Bilgisayar Tamiri, 2. El Notebook alış ve Satışı, Notebook Malzemeleri, Notebook adaptörü, Notebook aksesuarları, Veri ve Data Kurtarma, Virüs Temizleme, antalya Netbook Tamiri, Mini Laptop Tamiri,

 

Cankat Bilgisayar Yazılım Donanım Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. © 2021
Notebook-Servisi

Cankat Bilgisayar